העתיד נשמע מצוין

 

 תלמידי הגיטרה שלי מנגנים יפה על גיטרות בביטחון ובכיף, לבדם וביחד, מופיעים על גיטרות עם להקות וגם סתם מנגנים מול חבריהם ומשפחותיהם על גיטרות ובכיף גדול - ג׳אם המדורה. שיטת לימוד הגיטרה כאן מלמדת גם איך להתאמן על גיטרה בצורה אפקטיבית המתאימה לכל גיל ולכל אישיות. כאן נוצרים גיטריסטים אמיתיים!

ללמוד גיטרה בהרמוניה

 

הרמוניה היא לחוות מגוון של צלילים באווירה נעימה לחוד או גם יחד על הגיטרה. התאוריה המוזיקלית בסך הכל מדברת  על משחק עם מרווחים בין צלילים המסתדרים בתוך קצב בעזרת מקצבים שונים במהלך הזמן. זוהי רק חווייה טמפורלית בסוגי אינטרוולים של שמע שלומדים כאן על הגיטרה.

 התו הראשון על הגיטרה

 

קל לנגן תווים ראשונים על הגיטרה כל עוד קיים עניין אמתי בחווייה המוזיקלית. לוקח זמן ואימון גיטרה נכון, הנלמד כאן, כדי לנגן תווים וצלילים יפים ובביטחון מלא. אבל חוויה מוזיקלית של כיף אמיתי נוצרת כבר בשיעור הגיטרה הראשון. כאן לומדים לנגן על גיטרה מתוך אהבת הנגינה והחווייה המוזיקלית.

יואב גבאי המורה לגיטרה ולמוזיקה
לומדים גיטרה בעניין ובכיף

 

כישרון היא מילת מחמאה יפה מאד. אבל במציאות כל אדם יהיה טוב במה שבו התאמן היטב. ונתאמן היטב באופן טבעי בכל אשר נגלה עניין רב. תכנית הלימוד כאן מגרה ומפתחת עניין אמיתי בגיטרה ובמוזיקה, ומאמנת מוזיקאים כראוי. א

אשמח לשמוע ממך!!! לנגן יחד וגם לשיר

תל אביב   | y.gabbye@gmail.com | Tel: 053-935-0723 :טלפון

  • Facebook Basic Black
  • YouTube - Black Circle